Survivor’da dokunulmazlık oyununda dişe diş mücadele! İkinci eleme adayı belli oldu

Survivor’da ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu 12-11’lik skorla bitti. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘AYSU YATTIĞI YERDEN HER ŞEYİ KAZANIYOR’

Nefise Karatay, “Bir Aysu var. Aysu yattığı yerden her şeyi kazanıyor. Kadın burayı organize şube yapmış, her işide yürütüyor,keyfi yerinde yedeklerden geldi tabi oda. Normal gelen herkesi eledi. Şöyle birşey var benim gördüğüm erkek dokunulmazlığında çok zorluyoruz ama kadına geldiğince birşey oluyor.

‘DÜELLONUN VERDİĞİ O HAZ BAŞKA BİRŞEY’

Aleyna Kalaycıoğlu, “Sonuç olarak her şey kısmet ve artık mental olarak başka bir boyuta geçtim. Sadece keyif almaya başladım her şeyden. Zaten çok az kadın vardı. Çıkacağımı da biliyordum. Yani bu durum beni mutlu etti niye bilmiyorum. Düellonun verdiği o haz başka birşey. Bu hafta kendimi düelloya hazırlıyorum tekrar rakiplerimi de bekliyorum. İnşallah kazanırız” dedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Kırmızı takım 12-11 gelerek dokunulmazlığı aldı.

ADA KONSEYİ

Mavi takımda en çok ismi yazılarak ikinci eleme adayı olan yarışmacı Aysu Keskin oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x